ZPRÁVY ZE ŠKOLKY V PŘÍRODĚ

II. Turnus

28.5. - Poslední den. Rozloučili jsme se s indiány, naposledy jsme si zaplavali v bazénu a jdeme balit. Dopoledne pošleme zprávu, kdy dorazíme. Už se na vás všichni těšíme.
IMG 6926

27.5. - Dnes nám indiáni nachystali dobrodružnou výpravu za spadanými hvězdami, jakmile hvězdy dopadly na zem, staly ze z nich zelené smaragdy.

Po obědě jsme oslavily narozeniny indiánky Terezky. Odpoledne se vydáme na další průzkum okolí.
IMG 6815IMG 6817IMG 6819IMG 6820IMG 6836

26.5. Indáni si vyrobili totem na ochranu proti zlým duchům a vydali se na dobrodruznou cestu za hledáním kouzelných zvířátek. Dnešní dobrodružná cesta ale nekončí! Zlý carodej poslal do lesa zle tornádo, které poborilo skritkum domečky. Mali indiáni je pomohli postavit a ještě stihli vyrobit kouzelné hůlky.

IMG 6796IMG 6802IMG 6809IMG 6765IMG 6768

25.5. - V noci nám sice pršelo, ale ráno jsme se probudili do krásného dne. Velký náčelník nám připravil dobrodružnou cestu a naučil nás číst indiánské písmo. Malí indiáni se naučili tančit za zvuku bubnů a vydali se za dalším dobrodružstvím.

IMG 6705IMG 6714IMG 6733

24.5. - Vaši malí indiáni objevili totem z loňského roku.

Našli ztracenou lebku, obnovili barvy a tak naše indiánské dobrodružství začalo.
IMG 6622IMG 6624IMG 6639

24.5., 13.00 - Zdravime z Mozolova. Sláva nazdar výletu, hurá, hurá už jsme tu.
Právě jsme se naobědvali, sluníčko svítí tak jdeme ven. Večer pošleme další zprávy.
Pusu
Vaše děti
IMG 6604

I. Turnus

24.5. - Právě vyrážíme z Mozolova ve 12:20, pravděpodobný příjezd je ve 14:30.

23.5. - Krátká zpráva z Mozolova. Dnes proběhla úspěšná cesta za pokladem, na jehož konci se nám objevil i skřítek. Balíme a těšíme se na vás. Čas upřesníme v den odjezdu.

22.5. - V Mozolově bylo dnes krásné počasí. Využili jsme ho na travnatém fotbalovém hřišti, kde jsme si zasoutěžili a rozšířili svoje botanické znalosti.
Odpoledne jsme se vydali hledat další poklad. Pátrání dopadlo úspěšně, posíláme fotku s diamanty. Konec odpoledne jsme završili v houpacích sítích a tréninkem rovnováhy na slack-line.
Už máme po plavání a k usnutí stačilo dotknout se polštáře. Pěkný večer.
IMG 0462

21.5. - Zdravíme z Mozolova. Taková škola v přírodě není žádná legrace. Skříkové nám stále vymýšlejí nějaké úkoly, dětem to dost vyhovuje, chtějí vyrážet za dobrodružstvím i když má být chvilička odpočinku. Nejmladší stále překvapují svojí výdrží a odhodláním. Dnes nás v lese překvapily malé žabky, paní učitelka testovala, zda to není ten pravý. :D nakonec jsme usoudili, že líbat žáby mohou jen princezny, takže akce byla bez úspěchu.

Bazén se stal velkým zážitkem, dotazy, kdy půjdeme slýcháme už od rána :)
Zatím nejste potřeba v žádném případě, užívejte neděli.
IMG 0359IMG 0363IMG 0413IMG 0418

20.5. - Posíláme pozdrav z Milevska. Díky skřítkům nám tady úplně nefunguje technika, nedaří se nám posílat fotky podle představ.

Dnes jsme sestavovali Knihu zážitků, kterou nám přinesli skřítkové. Před malou chvílí jsme si zahráli pavoučí bojovku a čekalo nás obří překvapení. Po večeři se chystáme do bazénu, tak už se moc těšíme :) Počasí se trochu ochladilo, ale to nám vůbec nevadí. Pořád prozkoumáváme okolí. Posíláme pusu.
IMG 0346

19.5. - Zdravíme z Mozolova, máme za sebou krásný den, odpoledne jsme si se svolením zapůjčili oblečení od víl, které se sušilo na paloučku u rybníka. Holčičky si zatančily v krásných šatech a kluci se maskovali pomocí čepic v lese.
IMG 0260IMG 0282IMG 0298

Nikdo si nestýskal, dnešek se obešel bez slziček. :) Podařilo se nám rozmístit děti na pokoje podle jejich přání. Pusu posílají vaše zlatíčka :-)

19.5. - V pořádku jsme dorazili do Mozolova. Cesta byla bez problemů, plná sluníčka a dobré nalady. Půjdeme na oběd, ubytujeme se, vybalíme a čeká nás průzkum okolí.
IMG 0259

Přání maminkám ve videogalerii

Oznámení o přijetí ZDE

Letní prázdninová školička 2017

- plakát ZDE

- přihláška ZDE

Poslední aktuality

Přijmeme učitelku mateřské školy na celý pracovní úvazek. Požadujeme odbornou kvalifikaci učitele mateřské školy, případně studující pedagogickou školu. Nástup nejlépe od 4.9. 2017.

Školní rok končí 30.6.2017

Školní rok 2017/2018 začíná v pondělí 4.9.2017

Letní prázdninová školička 2017

- plakát ZDE

- přihláška ZDE

Starší zprávy jsou v Aktualitách.