VNITŘNÍ CHOD ŠKOLY

Práva a povinnosti mateřské školy a právoplatných zástupců dětí jsou popsány ve „Školním řádu“ , který je volně přístupný v každé šatně, nebo ke stažení ZDE.

Provozní doba je od 6.45 hod. do 17.30 hod.

Přijímány jsou děti zpravidla do 8.30 hod., po dohodě s učitelkou příslušného oddělení lze i jinak.

Denní režim ( střídání činností během dne ) se řídí potřebami dětí, není pevný, dle potřeby se mění.

Den děti zahajují volnými hrami, následuje ranní cvičení, kdy děti využívají různá tělovýchovná náčiní - míčky, stuhy, šátky, kroužky, drátěnky, tyče, overbally.
Po svačině probíhají činnosti a aktivity zaměřené na výchovu a vzdělávání, na jejich citový, rozumový a tělesný rozvoj
Následuje pobyt venku. V případě nepříznivého počasí – silný déšť, mráz nebo špatné rozptylové podmínky, pokračují činnosti v prostorách mateřské školy. Po příchodu obědvají a následuje odpolední odpočinek. Děti které neusnou si hrají.

Přebírání dětí je od 12.30 do 13.00 a od 14.30 do 17.30 hod.

Poslední aktuality

Informativní schůzka pro rodiče nově přijatých dětí se bude konat 13.6.2018 od 16,30 hod. v zeleném oddělení ve velké budově.

Mateřská škola přijme:

- kvalifikovaného učitele/ku na plný pracovní úvazek.Nástup od 27.8.2018

- asistenta pedagoga na pracovní úvazek 0,75. Požadujeme odbornou kvalifikaci asistenta. Nástup ihned.

Informace o letní prázdnové školičce ZDE

Přihláška ZDE

Letní prázdninový provoz 2018 ZDE