ZÁKLADNÍ INFORMACE

Mateřská škola Velvarská se nachází na rozhraní čtvrti Ořechovka a Dejvice v městské části Praha 6. K původní jednopodlažní budově pro 75 dětí byla v roce 2010 přistavěna druhá, nízkoenergetická dvojpodlažní budova, která pojme čtyři třídy dětí.

Kapacita a personální obsazení
Celkem tuto mateřskou školu navštěvuje 187 dětí, o které se stará 14 učitelek a 2 asistentky pedagoga, vedoucí kuchyně, 2 školnice, 3 uklízečky a 4 kuchaři. K dispozici je velká zahrada s mnoha herními prvky a stanovišti. Dětem v létě nechybí mlhoviště, v zimě zase kopec na sáňkování.

Školní vzdělávací program
Školní vzdělávací program, podle kterého probíhají výchovně – vzdělávací činnosti vychází z principů RVP PV a na jeho tvorbě se podílí celý kolektiv pedagogů. Jedním ze společných cílů je dobrá spolupráce s rodinou, posilování vztahu rodiny a školy vzájemnou důvěrou a porozuměním. Děti zde mají vytvořeno laskavé, útulné a bezpečné prostředí, ve kterém mohou rozvíjet svou samostatnost a sebedůvěru.

Finance: Školné na školní rok 2017-2018 je 500,- Kč měsíčně.

Stravování: informace o školní jídelně naleznete ZDE.

Struktura mateřské školy:

O všechno se stará Eva Tkadlčíková. Za dobré jídlo odpovídá Zuzana Olexová, vaří kuchař Míša, kuchařka Simona, Pavla a Věra.

VELKÁ BUDOVA - máme červené, zelené, žluté a modré oddělení:

Za čistotu odpovídá

Markéta a Mirka

V červeném oddělení
Libuše Lichtnegerová
a Marcela Šimonovská
V zeleném oddělení
Lucie Kuníková
a Laďka Jelínková
Ve žlutém oddělení
pí.řed. Eva Tkadlčíková,
Kristýna Ihmová,
asistent - Markéta Maryšková

V modrém oddělení
Ivana Vlčková
a Hana Blažková

MALÁ BUDOVA - máme červené, zelené a modré oddělení:

Za čistotu odpovídá
Eva
V červeném oddělení o děti pečují
Soňa Doubková
a Marie Charousková
V zeleném oddělení o děti pečují
Markéta Ďurišová
a Dáša Procházková

V modrém oddělení o děti pečují
Lucie Šupová
a Marie Blandová

Poslední aktuality

Vše o Zápisu do Mš Velvarská

naleznete v AKTUALITÁCH

Mateřská škola přijme:

- Učitelku s odbornou kvalifikací na plný pracovní úvazek. Nástup nejlépe od června 2018.

- Asistenta pedagoga na pracovní úvazek 0,75. Požadujeme odbornou kvalifikaci asistenta. Nástup ihned.

Informace o letní prázdnové školičce ZDE

Přihláška ZDE

Letní prázdninový provoz 2018 ZDE

Den otevřených dveří - 18.4.2018 od 9 - 11,30 hod.

Přihlášení do Fotogalerie