Inzerát - Přijmeme od září 2024: ZDE

Letní školička:  V naší MŠ proběhne letní školička od 8.7. do 12.7.2024. Přihlašovat se můžete od 1.2.2024 na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Naše letní školička se jmenuje Léto s medvědy a budeme získávat dramatické dovednosti v environmentálním prostředí. Stavba divadelního představení, výroba kulis, hudebně pohybové činnosti, tvořivá hra. Přihláška ZDE

Prázdniny na šestce - leták ZDE

V měsíci březnu vyhlásila Městská část Praha 6 projekt "Dáme hlavy dohromady". Budeme se těšit na spolupráci dětí, rodičů a pedagogů, při vymýšlení nápadů, jak udělat naší MŠ ještě hezčí a zábavnější.
Krok za krokem :
6. - 16.3.2023 - vymýšlení nápadů na třídách
17.3. - výběr jednoho postupujícího nápadu za třídu
20. - 28.3.2023 - výstava sedmi vybraných projektů
28.3. - hlasování dětí a rodičů
29.3. - jarní dílny s vyhlášením výsledků
Na náš (naše) projekt (y) budeme mít k dispozici 131.967,-Kč.
Věříme, že projekt přinese radost nám všem. Více podrobností se dozvíte ve svých třídách.

letak

Naše školka používá aplikaci TWIGSEE