VNITŘNÍ CHOD ŠKOLY

Práva a povinnosti mateřské školy a právoplatných zástupců dětí jsou popsány ve „Školním řádu“ , který je volně přístupný v každé šatně, nebo ke stažení ZDE.

Provozní doba je od 7.00 hod. do 17.30 hod.

Přijímány jsou děti zpravidla do 8.30 hod., po dohodě s učitelkou příslušného oddělení lze i jinak.

Denní režim ( střídání činností během dne ) se řídí potřebami dětí, není pevný, dle potřeby se mění.

Den děti zahajují volnými hrami, následuje ranní cvičení, kdy děti využívají různá tělovýchovná náčiní - míčky, stuhy, šátky, kroužky, drátěnky, tyče, overbally.
Po svačině probíhají činnosti a aktivity zaměřené na výchovu a vzdělávání, na jejich citový, rozumový a tělesný rozvoj
Následuje pobyt venku. V případě nepříznivého počasí – silný déšť, mráz nebo špatné rozptylové podmínky, pokračují činnosti v prostorách mateřské školy. Po příchodu obědvají a následuje odpolední odpočinek. Děti které neusnou si hrají.

Přebírání dětí je od 12.30 do 13.00 a od 14.30 do 17.30 hod.

Nejnovější aktuality

Zprávy ze školy v přírodě

20.5. Ahoj z Mozolova!!! Dnes od rána prší, ale náladu nám to nezkazilo. Pustili jsme se do výroby indiánskeho symbolu rodiny. Doufame, že se počasí zitra umoudří a my si posledni den užijeme venku. Všechny děti jsou v pořádku. Posíláme moc pozdravů do Prahy:-)

Fotky budeme průběžně přidávat do Fotogalerie.

Třídní schůzka pro nově přijaté děti se bude konat dne 10.6.2019 od 17,00 hod v zeleném oddělení ve velké budově.

Pro lepší organizaci je vhodnější přijít bez dětí.

Děkujeme.

Seznam přijatých dětí ZDE.

Přijmeme učitelku/učitele.
Více v Aktualitách