VNITŘNÍ CHOD ŠKOLY

Práva a povinnosti mateřské školy a právoplatných zástupců dětí jsou popsány ve „Školním řádu“ , který je volně přístupný v každé šatně, nebo ke stažení ZDE.

Provozní doba je od 7.00 hod. do 17.30 hod.

Přijímány jsou děti zpravidla do 8.30 hod., po dohodě s učitelkou příslušného oddělení lze i jinak.

Denní režim ( střídání činností během dne ) se řídí potřebami dětí, není pevný, dle potřeby se mění.

Den děti zahajují volnými hrami, následuje ranní cvičení, kdy děti využívají různá tělovýchovná náčiní - míčky, stuhy, šátky, kroužky, drátěnky, tyče, overbally.
Po svačině probíhají činnosti a aktivity zaměřené na výchovu a vzdělávání, na jejich citový, rozumový a tělesný rozvoj
Následuje pobyt venku. V případě nepříznivého počasí – silný déšť, mráz nebo špatné rozptylové podmínky, pokračují činnosti v prostorách mateřské školy. Po příchodu obědvají a následuje odpolední odpočinek. Děti které neusnou si hrají.

Přebírání dětí je od 12.30 do 13.00 a od 14.30 do 17.30 hod.

Nejnovější aktuality

ŠKOLA V PŘÍRODĚ :

Děti už sedí v autobuse a jsou na cestě domů.

Předpokládaný příjezd do Prahy je v 16,00 hod.

Ztráty minimální a děti si prosí připravit zdravou nesladkou večeři.

Pan řidič prosí, udělat na parkovišti místo pro autobus :-)

Informace o zápisu

Jak přihlásit dítě do MŠ

Kritéria

Přihláška na letní školičku  ZDE.

LETNI SKOLICKA 2019

DO KONCE ÚNORA PROSÍME O ÚHRADU KROUŽKŮ NA II. POLOLETÍ

Podrobnosti ZDE.

Den otevřených dveří se bude konat 10.4.2019 od 9 - 11,30 hod. ve velké budově.

Dopis rodičům ZDE